SKUP AUT ZIELONA GÓRA

Nasz skup samochodów ZIELONA GÓRA to największy skup aut na terenie Zielonej Góry. Swoją ofertę przedstawiamy tym, którym zależeć będzie na prędkim i sprawnym odsprzedaniu swojego samochodu. Jesteśmy firmą o bardzo dużym zasięgu. Najważniejszą siedzibą naszych działań jest Zielona Góra, jednak posiadamy również swe oddziały na terenie całego kraju. Szacunkowa wycena pojazdu w naszym skupie odbywa się nieodpłatnie.

Są dwie opcje wyceny pojazdów. Pierwsza to wycena online – wystarczające będzie, jeśli uzupełnicie formularz na naszej stronie internetowej oraz dodacie do niego galerię zdjęć samochodu. Drugą alternatywą jest szacunkowa wycena na miejscu w którymś z naszych punktów. Działamy 7 dni w tygodniu.

Dzięki temu formularz wyceny można wysłać do naszego biuro w jakikolwiek dzień. Zapraszamy jednocześnie do zobaczenia naszych punktów. Należący do nas skup aut to miejsce, w jakim przejmowane są pojazdy wyprodukowane powyżej 2005 roku.

Jako legalnie prosperująca firma tworzymy umowę z naszym kontrahentem w momencie zaakceptowania przygotowanej wyceny. W następnej kolejności wypłacamy użytkownikowi pieniądze w formie gotówki, co bezsprzecznie jest szczególnie praktycznym rozwiązaniem.

U nas operacja kupno-sprzedaż to dogodna forma sprzedania swego auta. Nie trzeba marnować czasu na szukanie odbiorcy, który nabędzie twój samochód. Nie funkcjonujemy także jako autokomis.

W naszej firmie natychmiast dostaniesz pieniądze do ręki. Jeśli chodzi o cenę szacunkową twojego samochodu to realizowana jest ona na przejrzystych zasadach.

Zatrudniamy kompetentnych rzeczoznawców, którzy realizują wycenę auta opłacalnie dla naszego klienta, mając na uwadze wszelkie parametry pojazdu a ponadto jego stan techniczny. Każdego dnia przedstawiamy naszym użytkownikom najkorzystniejszą, realną ofertę zakupu z możliwych.

W naszym skupie floty samochodowej kupujemy różne pojazdy. Są to rzecz jasna auta osobowe, oraz auta dostawcze, te o większych gabarytach, terenówki i różnego rodzaju maszyny używane w budowlance. Skupujemy pojazdy samochodowe w znakomitym stanie technicznym, a także z uszkodzeniami i z wadami. Jeśli twój samochód przechodził jakieś renowacje blacharskie albo lakiernicze, dla nas nie stanowi to większych trudności. Jesteśmy ekspercką i kompleksową firmą, tym samym chcemy dostarczać naszym klientom jak najwygodniejsze rozwiązania. Jeśli zechcesz pozbyć się swojego pojazdu samochodowego i masz zamiar dzięki temu zarobić, to zadzwoń do nas lub ewentualnie odwiedź nas w którymś z naszych punktów.

Znajdziesz nas między innymi w takich lokalizacjach jak Legnica czy Polkowice. Jeśli jesteś z kolei z Wrocławia i okolic, wówczas zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby na terenie Wrocławia. Jeśli mieszkasz w wielkiej odległości od naszych oddziałów, nie jest to dla nas żaden kłopot. Po początkowej konsultacji i szacunkowej wycenie przyjedziemy do ciebie, odbierzemy na własny koszt twój wóz i damy ci należność za samochód.