SKUP AUT RAWICZ

Profesjonalny skup aut w Rawiczu to punkt, w którym odkupowane są auta różnorodnych producentów i różnych roczników – wyprodukowane po 2005 r. – kupujemy auta jeżdżące, nie kupujemy samochodów powypadkowych.

Swoją ofertę kierujemy do różnorodnych osób, którym zależy na szybkim i bezproblemowym sprzedaniu swojego auta. Określani jesteśmy jednostką o bardzo dużym zasięgu. Najważniejszym punktem naszego działania jest teren Wrocławia, niemniej jednak posiadamy również swe oddziały w całej Polsce.

Szacowanie ceny floty samochodowej w naszym skupie odbywa się za darmo. Istnieją dwie możliwości wyceny samochodów. Pierwszą z nich jest szacowanie ceny przy pomocy internetu – całkowicie wystarczy, jeżeli uzupełnicie formularz na naszej witrynie w internecie i wstawicie do niego zdjęcia samochodu. Inną sposobnością jest wycena na miejscu w jednym z naszych oddziałów. Prowadzimy firmę od poniedziałku do niedzieli. Dzięki temu formularz wyceny można przesłać do nas w jakikolwiek dzień.

Zachęcamy dodatkowo do zobaczenia naszych oddziałów. Należący do nas skup aut to punkt, w jakim przyjmowane są samochody wyprodukowane powyżej 2005 roku. Nie ma znaczenia czy posiadasz wyeksploatowane, nowsze albo nawet doskonałej jakości auto – tutaj skupujemy różne pojazdy samochodowe. Nasz skup samochodów to łatwa sprzedaż za gotówkę. Jeśli pragniesz sprzedać swój samochód wybierz ofertę naszej jednostki, ponieważ wszelkie procedury realizujemy bardzo ekspresowo.

Jako legalnie prosperująca firma tworzymy umowę z naszym kontrahentem w przypadku zaaprobowania przygotowanej wyceny. Później wypłacamy użytkownikowi środki pieniężne w gotówce, co jak wiadomo jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. U nas transakcja kupno-sprzedaż to wygodna forma zbycia swego pojazdu samochodowego. Nie marnujesz czasu na szukanie klienta, który kupi twoje auto. Nie funkcjonujemy nawet jako autokomis. U nas bezzwłocznie dostaniesz pieniądze do ręki. Jeżeli chodzi o cenę szacunkową twego wozu to ma miejsce ona na przejrzystych zasadach. W naszym skupie angażujemy wprawnych rzeczoznawców, którzy przeprowadzają cenę szacunkową pojazdu z korzyścią dla naszych klientów, uwzględniając różne atrybuty auta a ponadto jego kondycję techniczną. Za każdym razem oferujemy naszym klientom najbardziej korzystną, realną ofertę zakupu z możliwych

W należącym do nas skupie floty samochodowej wykupujemy przeróżne samochody. Są to oczywiście auta osobowe, oraz auta dostawcze, te o większych gabarytach, terenowe i każdego rodzaju maszyny budowlane. Możemy zakupić auta w dobrym stanie technicznym, i dodatkowo te uszkodzone i z usterkami. Jeżeli twój pojazd przechodził jakieś reperacje blacharskie bądź lakiernicze, dla nas nie stanowi to większego problemu. Jesteśmy ekspercką i kompleksową firmą, dlatego chcemy proponować naszym klientom jak najlepsze rozwiązania. Jeśli chciałbyś pozbyć się swego samochodu i chciałbyś na tym zarobić, to zadzwoń do nas albo wstąp do nas w jednym z naszych punktów. Odnajdziesz nas na przykład w takich miastach jak Zielona Góra czy Jelenia Góra. Jeśli jesteś z kolei z Wrocławia i okolicznych terenów, wówczas zapraszamy do naszej siedziby na terenie Wrocławia. Jeżeli zamieszkujesz w wielkiej odległości od naszych oddziałów, nie jest to dla naszego skupu żaden kłopot. Po uprzedniej konsultacji i wycenie udamy się do ciebie, zabierzemy na swój koszt twoje auto i przekażemy ci należność za samochód