SKUP AUT JELENIA GÓRA

Prowadzony przez nas najwyższej klasy skup aut Jelenia Górato punkt, w którym skupowane są wozy zróżnicowanych marek i różnych roczników. Swoją propozycję odnosimy do wszystkich osób, którym zależeć będzie na szybkim i bezproblemowym sprzedaniu swojego samochodu. Obecnie jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu. Najważniejszym punktem naszej działalności jest teren Wrocławia, jednakże proponujemy również swe oddziały na terenie całej Polski w tym i na terenie Jeleniej Góry. Wycena samochodów w naszej firmie odbywa się bezpłatnie.

  • Przygotowane są 2 możliwości wyceny samochodów. Pierwsza to wycena przy pomocy Internetu – całkowicie wystarczy, jeśli uzupełnicie formularz na naszej stronie w Internecie i zamieścicie do niego galerię zdjęć pojazdu samochodowego – zajmuje to ok 5 min jest bezpłatne oraz nie zobowiązuje do niczego
  • Inną opcją jest szacunkowa wycena na miejscu w którymś z naszych oddziałów. Funkcjonujemy 7 dni w tygodniu. Właśnie dlatego formularz wyceny można przesłać do naszego biuro w obojętnie jaki dzień a odpowiedz zostanie udzielona niemal natychmiast. Zapraszamy również do skorzystania z naszych punktów.

Nasz skup aut to miejsce, gdzie kupowane są auta wyprodukowane po 2005 roku. Nie ważne czy posiadasz starsze, nowe bądź nawet doskonałej jakości auto – tutaj skupujemy różnorodne auta. Nasz skup samochodów to szybka sprzedaż za gotówkę. Jeżeli masz zamiar odsprzedać własny wóz skorzystaj z naszej firmy, albowiem wszelkie procedury przeprowadzamy niebywale sprawnie.

Jako legalnie działająca firma tworzymy umowę z naszym Klientem w przypadku zaaprobowania przygotowanej wyceny. W następnej kolejności wypłacamy kontrahentowi środki pieniężne w formie gotówki lub wpłacamy w banku, co ewidentnie jest szczególnie komfortowym a także bezpiecznym rozwiązaniem. U nas operacja kupna-sprzedaży to dogodna opcja odsprzedania swojego pojazdu samochodowego.

 Nie marnujesz czasu na poszukiwanie klienta, który zakupi twój samochód. W naszej firmie natychmiast otrzymasz gotówkę do ręki. Jeżeli chodzi o cenę szacunkową twojego pojazdu to realizowana jest ona na przejrzystych zasadach. W naszej firmie angażujemy najlepszych rzeczoznawców, którzy realizują wycenę pojazdu opłacalnie dla naszego użytkownika, mając na uwadze różnorodne parametry samochodu a ponadto jego stan techniczny.