Skup Aut Głogów

Witamy na witrynie internetowej naszego skupu aut z oddziałem w Głogowie. Pragniemy przedstawić Państwu naszą bardzo atrakcyjną propozycję odkupu floty samochodowej a także pojedynczych samochodów od właścicieli prywatnych.

Skupujemy pojazdy osobowe z lat 2005-2018, a ponadto te o dużych gabarytach, mianowicie także samochody dostawcze. Stan samochodów nie musi być znakomity – przyjmujemy nawet auta, które nie są pierwszej nowości, akceptujemy także auta po małych kolizjach i stłuczkach, które posiadają nieduże zniszczenia, niemające całego wyposażenia wewnętrznego. Jesteśmy firmą, w której można sprzedać każdy pojazd samochodowy. Nie mniej jednak najwyższe ceny płacimy za samochody z polskich salonów

 Potężna konkurencja na rynku skupu pojazdów samochodowych wymusza na nas dane działania, do których wliczamy dostarczanie jak najlepszych i najwygodniejszych usług naszym odbiorcom. Do usług tych zaliczamy:

  • bezpłatny przyjazd do klienta
  • darmowa wycena, która przeprowadzana jest jest u sprzedającego lub poprzez Internet
  • sporządzenie różnorodnych formalności powiązanych ze sprzedażą
  • profesjonalna usługa wyceny rzeczoznawcy, która jest oferowana bezpłatnie dla Klienta

W dodatku oferujemy także zapłatę pieniędzmi u klienta już w momencie odbioru auta.

Nasz skup samochodów to wyjście dogodne, ekspresowe i nie stwarzające żadnych trudności. Zapewniamy niezwykle wysoki poziom usług i dodatkowo profesjonalną obsługę Klienta, jednocześnie chcemy nieustannie poszerzać naszą ofertę.

Nasza firma, to znaczy skup aut, to wybór perfekcyjny, zarówno dla Klientów indywidualnych, a także biznesowych. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w razie pytań bądź do wysłania formularza zgłoszeniowego, który wyszukacie Państwo w tym serwisie internetowym.