Pytania

Poniżej prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez naszych Klientów pytania dotyczące prowadzonej przez nas działalności.

1Jakie samochody interesuje skup HIGHCAR?
W kręgu naszych zainteresowań znajdują się wszelakie samochody. Najchętniej kupujemy pojazdy z lat 200-2012, jednak nie ma samochodu, starego czy nowego, osobowego czy ciężarowego, który by nas nie interesował, gdyż ogromne doświadczenie i wiedza motoryzacyjna dają nam pewność, że w każdym samochodzie jest coś, co może nas zainteresować, nawet jeśli nikt inny tego nie widzi. Skupujemy także mniej typowe samochody: luksusowe, zabytkowe, bardzo drogie, na które jest mały popyt, a także stare, zniszczone, powypadkowe i przeznaczone na złom. Interesują nas pojazdy ciężarowe i terenowe, a także samochody z niejasną sytuacją prawną, niezarejestrowane czy z kredytem. Jesteśmy więc w stanie kupić dosłownie każdy samochód.
2Czy umówienie się na oglądanie samochodu jest tożsame z zawarciem z HIGHCAR umowy?
W żadnym wypadku. Dobrze wiemy, że zanim nasi Klienci podejmą decyzję, czy sprzedać nam samochód, muszą dobrze się nad tym zastanowić, być może porównać naszą ofertę z ofertami innych działających na rynku skupów, a przede wszystkim – dokładnie dowiedzieć się, jakie warunki i cenę proponujemy. Zgłoszenie się do nas jest więc całkowicie niezobowiązujące, możemy także przyjechać do Państwa i dokonać bezpłatnej wyceny, a potem dajemy czas na zastanowienie się lub też od razu podpisujemy umowę, wypłacamy Państwu pieniądze do ręki i zabieramy samochód. Wszystko zależy od Państwa!
3Czy możliwe jest wyjątkowo szybkie sprzedanie samochodu?
Wielu spośród naszych Klientów chce pozbyć się samochodu jak najszybciej i tak samo szybko zyskać pieniądze. Możemy to zagwarantować, ponieważ nie tylko bierzemy na siebie wszelkie formalności związane ze spisaniem umowy sprzedaży-kupna, ale też od razu wypłacamy pieniądze, gotówką. Nie trzeba też długo czekać na kontakt z nami, na ogół jesteśmy w stanie dotrzeć do naszych Klientów jeszcze tego samego dnia, najpóźniej w ciągu 2 dni. Jeśli interesuje Państwa szczególnie szybka transakcja, warto od razu skontaktować się z nami telefonicznie (można też wypełnić formularz wyceny lub nie) i poinformować, że zależy Państwu na szybkiej transakcji. Dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić wszelkie Państwa oczekiwania i zapewnić skróconą w czasie do minimum, sprawną i bezpieczną transakcję.
4Jak wygląda wycena auta?
HIGHCAR gwarantuje odkupowanie samochodów używanych za minimum 80% ceny rynkowej, a w zakładce „Wycena” można przeczytać, jak szczegółowo dokonujemy wyceny. Dbamy, by robić to precyzyjnie, dokładnie oraz uczciwie, a by nasi Klienci nie mieli co do tego żadnych wątpliwości, możemy informować ich dokładnie, krok po kroku, na jakiej podstawie wysuwamy propozycję ceny samochodu.
5W jaki sposób i kiedy dostanę pieniądze za samochód?
Większość naszych Klientów preferuje płatność gotówką i zwykle właśnie w ten sposób płacimy za odkupowane przez nas samochody, wypłacając je już w momencie podpisywania umowy sprzedaży-kupna. Taka forma jest dla naszych Klientów najbardziej dogodna, gdyż od razu mogą cieszyć się gotówką potrzebną im niejednokrotnie na różne cele. Jeśli jednak ktoś woli przelew bankowy bądź wypłatę w banku, nie stanowi to dla nas żadnego problemu, wystarczy nas tylko o tym poinformować.
6Jak mam przygotować samochód do oględzin i wyceny?
Osoby chcące skorzystać z naszych usług nie muszą bynajmniej tracić cennego czasu na sprzątanie i mycie samochodu czy też jakiekolwiek inne związane z tym działania. Nie przeszkadza nam nawet jeśli samochód jest bardzo brudny i nie ma to znaczenia dla wyceny, ponieważ liczy się stan samochodu i usterki, jakich usunięcie wiąże się z kosztami. Umycie i sprzątanie samochodu nie stanowi dla nas żadnego problemu i zrobimy to sami jeśli dojdzie do transakcji i odkupimy od Państwa samochód.