O Nas

Wieloletnia obecność na rynku samochodów używanych dała nam pewność, że istnieje ogromna liczba ludzi, którzy chcą szybko, sprawnie, a przede wszystkim za dobrą cenę sprzedać swój samochód i mieć pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona bezproblemowo i legalnie. Na rynku brakuje możliwości tego rodzaju, gdyż duża część skupów znacznie zaniża ceny, my jednak, dokładnie wiedząc, czego oczekują nasi Klienci i działając z poszanowaniem etyki, proponujemy uczciwe, korzystne ceny, a także sprawne działanie.

PROWADZIMY SKUP AUT NA TERENIE WROCŁAWIA – KUPUJEMY SAMOCHODY Z LAT 2004-2018

Nasza oferta kierowana jest do wszystkich, którzy chcą pozbyć się swojego używanego samochodu, bez względu na to, czy są kierowani chęcią zdobycia gotówki na zakup nowego pojazdu, czy też chcą pozbyć się starego samochodu ze względu na jego stan techniczny. Nawet w przypadku samochodów, których stan pozostawia wiele do życzenia, jesteśmy zainteresowani odkupem. Nasza współpraca zaczyna się od wykonania wyceny. Nasi Klienci mogą do nas dzwonić bądź kontaktować się poprzez formularz wyceny dostępny na stronie. Oferujemy dojazd do Klienta bez względu na jego miejsce zamieszkania, we wskazane przez niego miejsce, dzięki czemu współpraca z nami może być dla naszych Klientów maksymalnie wygodna.

Można nam zaufać

Działamy jako skup samochodów używanych od lat i jesteśmy dobrze znani w branży. Duże doświadczenie i wiedza na temat samochodów, jak również doskonała znajomość rynku wtórnego samochodów, pozwala nam dokonywać uczciwej transakcji i proponować naszym Klientom korzystne warunki. Działamy legalnie, mamy zarejestrowaną firmę, a zadowolenie naszych Klientów jest dla nas bardzo ważne, dlatego współpraca z nami dla wszystkich jest satysfakcjonująca.

Skorzystanie z naszych usług jest tym bardziej wygodne, że oferujemy odkupowanie samochodów za gotówkę, więc Ci, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług, od razu mają pieniądze na zakup kolejnego samochodu bądź na inne wydatki. Właśnie to powoduje, że nasze transakcje cieszą się opinią szybkich, sprawnych i bezproblemowych.

Dla naszych przyszłych Klientów bardzo ważny będzie też fakt, że, w przeciwieństwie do wielu innych skupów działających na rynku, my nie zaniżamy ceny samochodu na tyle, by proponować naszym Klientom nieuczciwe warunki. Oferujemy co najmniej 80% wartości rynkowej pojazdów, które są do nas zgłaszane, a rzeczowej i fachowej wyceny dokonują wyspecjalizowani mechanicy, którzy rzetelnie oceniają stan pojazdu.

Bierzemy też na siebie wszystkie inne formalności, chcąc, by transakcja z nami była nie tylko bezproblemowa dla naszych Klientów, ale też przyjemna. Mamy komplet gotowych do podpisania dokumentów, nasi Klienci nie muszą więc o nic się kłopotać. Wszystkim też dajemy pisemną gwarancję, gdy transakcja odkupu samochodu dojdzie do skutku.